21.02.2018
Ana Sayfa » SağlıkGeri Dön «

Yaşam, Güzellik Merkezi açtı

13.09.2017 15:40:48

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi, kadrosunu yeni hekimlerle güçlendirirken, poliklinik sayısı ve çeşidini de artırıyor. Yaşam Hastanesi’nde Cilt Bakımı ve Güzellik Merkezi hizmet vermeye başladı.

 GÜZELLİK MERKEZİ AÇILDI

Kırıkkale ve çevresinin sağlık yükünün ciddi ve büyük bir bölümünü karşılamaya devam eden Özel Yaşam Kırıkkale Hastanesi bir yandan hekim kadrosunu güçlendirmeyi sürdürüyor, bir yandan da poliklinik sayısı ve çeşidini artıyor. Hastanede Cilt Bakımı ve Güzellik Merkezi hizmet vermeye başladı. Bu amaçla şık bir klinik oluşturulurken, burada cilt bakımı, lazer uygulaması, radyo frekans ve ozon tedavisi ile diğer uygulamalar yapılabiliyor.

 

SEN TEKNOLOJİ CİHAZLAR

Güzellik Merkezi’ndeki uygulamalar için son teknoloji ürünü cihazlar alındı, uzman personelle uygulamalara başlandı. Kırıkkale’de bir çok kişinin talebi ve önerisi doğrultusunda oluşturulan merkezin büyük ilgi görmesi bekleniyor. Hastane bünyesinde hizmet vermeye başlayan merkezdeki cihazlar, uygulama çeşitleri ve yöntemleri konusunda şu bilgiler verildi.

 

VELUX TARAMA LAZER

Jelsiz ve jiletsiz fonksiyonel teknoloji ve 755-808 nm iki farklı dalga boyu ile ince tüylerde daha başarılı uygulama gerçekleştiriliyor. Her kıl tipine uygun minimum acı hissi ile uygulama yapılıyor.

 

CİLT BAKIMI

Akne, sivilce, cilt gençleştirme, yoğun nem için serum ve maskelerle cildiniz profesyonel ellerde gençleştiriliyor.

 

OZON TEDAVİSİ

Diyabet hastalarının yaralarını iyileştirme, eklem ve kas ağrıları, metabolizmanın hızlanması, vücudun kendini yenilemesi için ozon tedavisi uygulanabiliyor.

 

RADYO FREKANS

Bölgesel incelme, sıklaşma, vücut şekillendirme ve diğer uygulamalar radyo frekans ile rahatlıkla yapılabiliyor.

 

PROFESNOYEL UYGULAMALAR

Hastaneden yapılan açıklamada Cilt Bakımı ve Güzellik Merkezi’nin kaliteli ve son teknoloji cihazlar ile donatıldığı, uzman personelin bahsedilen uygulamaları profesyonelce gerçekleştirdiği belirtildi. Hastanenin bu polikliniğinden faydalanmak isteyenlerin hastaneye gelerek giriş yapabilecekleri gibi 0 318 212 50 00 hattandan bilgi alıp giriş yaptırabilecekleri vurgulandı. Hastanenin ayrıca önümüzdeki günlerde yeni hekimler ve poliklinikler açacağı belirtildi.

Bu haber 781 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

SAĞLIK KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.