21.02.2018
Ana Sayfa » GüncelGeri Dön «

Vali heyeti kabul etti

13.09.2017 15:38:32

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kırıkkale Valisi Dr.M.İlker Haktankaçmaz, Kırıkkaleli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Cemal Sertkaya ve beraberindeki heyeti kabul etti.

 ÜYELERİ TANIŞTIRDI

Kabulden dolayı Vali Haktankaçmaz’a teşekkür eden Genel Başkan Sertkaya, geçen ay yapılan genel kurul sonrası yeni seçilen üyeleri tanıştırmak ve bayramlaşmak üzere bu ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini ifade etti. Ayrıca, federasyonun çalışmaları hakkında Vali Haktankaçmaz’a bilgi sunan Sertkaya, Ankara’da düzenlemeyi planladıkları “Kırıkkale Tanıtım Günleri” etkinliğinin yeni yönetimin ilk icraatı olacağını belirtti.

 

VALİ BAŞARILAR DİLEDİ

Genel Kurul sonrası göreve seçilen üyeleri tebrik eden Vali Haktankaçmaz’da, “Tekrar bir güvene layık olmak önemli. Demek ki önceki yapılan çalışmalardan bir memnuniyet var ve bunun devamı istenmiş. Sizlerin de ayrıca Kırıkkale ile bağını kopartmamış olması ayrı bir önem arz ediyor. Ankara’da ki vatandaşlarımızın federasyon aracılığı ile iletişiminde önemli bir kanal, önemli bir köprü. O açıdan sizlerle bir araya gelmek, Kırıkkale’de sizleri görmek ayrı bir memnuniyet vesilesi. Yeni yönetimi tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Bu haber 631 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

GÜNCEL KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.