17.02.2018
Ana Sayfa » SağlıkGeri Dön «

“Önemli yatırımlar yapılıyor”

13.09.2017 15:36:40

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sağlık-Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan, yönetimiyle birlikte, Halk Sağlığı Kurum Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Uzun'u makamında ziyaret ettiler. Sağlık alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Uzun, “Kırıkkale’yi yaptığımız çalışmalarda önemsiyoruz” dedi.

 ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİLER

Sağlık çalışanlarının haklarının korunmasına yönelik çalışma gerçekleştiren Sağlık-Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan, başkan yardımcılarıyla birlikte Türkiye Halk Sağlığı Kurumunu ziyaret ederek daha önceleri Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü görevini ifa eden Halk Sağlığı Kurum Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Uzun'u ziyaretlerini gerçekleştirdiler.

 

BAŞARLII OLACAĞINA İNANIYORUM

Ziyaret sırasında karşılıklı fikir alış verişinde ve temennilerde bulunuldu. Sağlık ve Sosyal Hizmet çalışanlarının güncel sorunları görüşüldü.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Türkiye Halk Sağlığı Kurum Başkan Yardımcısı Seçilen yeni yönetimin başarılı olacağına inancını belirtti.

 

CİDDİ YATIRIMLAR YAPILDI

Kırıkkale’de başlattıkları ‘Hayat Boşluk Kabul Etmez’ projesini çok anlamlı bulduklarını ve büyük katkı sağladığını belirten Uzun, “Yaptığımız her çalışmada Kırıkkale’yi düşünüyoruz. Çünkü Kırıkkale, 43 ili birbirine bağlayan merkez konumunda. Kırıkkale, sağlık alanında da aldığı yatırımlarla dikkatleri üzerine çeken, sağlık alanında ciddi yatırımların yapıldığı bir ilimizdir” dedi.

Bu haber 656 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

SAĞLIK KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.