21.02.2018
Ana Sayfa » SağlıkGeri Dön «

Çevre düzenlemesi yapıldı

7.09.2017 16:02:51

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yüksek İhtisas Hastanemizin cehresi değişti. araçların trafik seyrini kolaylaştırmak için yapılan otopark girişlerindeki bariyer ile birlikte, çevre düzenlemesi çalışmaları kısa bir sürede tamamlandı. Hastane bahçesi son derece sağlıklı ve modern bir görünüme kavuşturularak vatandaşların hizmetine sunuldu.

 SOSYAL ÇALIŞMA

Yapılan fiziki düzenleme ile birlikte bahçede Poliklinikler  girişinde, yeni tahta kamelya ve yeşil oturma bankları kuruldu. Hastaneye canlılık kazandıran bahçenin gerek çevre düzenlemesi, gerekse yapılan diğer çalışmalar neticesinde çok güzel bir alan haline getirilmesi vatandaşlar tarafından büyük takdir topluyor. Sosyal sorumluluklarda toplumsal faydanın esas olduğunun altını çizen  Genel Sekreter Hastane Yöneticisi  V. Op.Dr. Mustafa Boyabatlı;  “Bizler, anlayışımız gereği hastalarımızın ve yakınlarının her türlü talebini yerine getirmeye çalışıyoruz. Amacımız hastalarımıza ve hasta yakınlarına ve bunun yanı sıra hasta ziyaretçilerine daha iyi hizmet etmek. Bahçemizde bulunan tüm alanlarımızda yaptığımız düzenleme ile vatandaşlarımızın fiziksel ve ruhsal gelişimine önemli bir katkı sağlayacağımızı düşünüyoruz. Çünkü hastane bahçeleri insanların fiziksel ve ruhsal gelişiminde önemli bir rol oynamaktadır.” dedi.

 

BİLGİLER VERİLDİ

Boyabatlı “Bizim için önemli olan karşınızdaki insana insan olduğunu hissettirmek. Yüksek İhtisas  Hastanesi olarak kapımızdan giren herkesi misafirimiz olarak görüyoruz. Misafirlerimizin hak ve menfaatleri bizim olmazsa olmaz koşulumuzdur. Kırıkkale  halkının ve bölgenin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilecek nitelikte, kaliteli bir sağlık tesisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. İmkânlarımız dâhilinde hem çalışanlarımıza hem de vatandaşlarımıza güzel projeler üretmeye devam edeceğiz. Çok olumlu tepkiler alıyoruz. Bu nedenle böylesine güzel bir projeyi kurumumuza kazandırdığımız için mutluyuz. Projemizin vatandaşlarımıza ve bölge halkına hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Bu haber 654 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

SAĞLIK KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.