21.02.2018
Ana Sayfa » SiyasetGeri Dön «

“Saflarımız daha sıkı olmalıdır

5.09.2017 20:12:31

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Saadet Partisi tarafından bayramlaşma programı yapıldı. Parti il başkanlığı binasındaki programa partililer yoğun ilgi gösterdi İl Başkanı Faruk Vurgun partililere kısa bir selamlama konuşması yaparak bayramlarını kutladı. Kırıkkale İl Müfettişi Mehmet Türkoğlu da, selamlama konuşması yaparak bayramlarını kutladı. Daha sonra partililerle bayramlaşma yapıldı.

 VURGUN AÇIKLAMA YAPTI

Saadet Partisi Kırıkkale İl Başkanı Faruk Vurgun, “Bu bayram saflarımızın sık, omuzlarımızın sık ve ümmetin bir olmasını temenni ediyoruz. İslam dünyasının param parça olduğu bir dönemde bu bayramı yaşıyoruz. Türkiye´nin her zamankinden daha tehlike içerisinde olduğu bir bayram yaşıyoruz” dedi. Vurgun, “Biz siyaset yaparken hakaret etmeyiz. Kimseyi ötekileştirmeyiz. Velev ki karşımızdaki insanlar oylarını başka partilere vermiş olsunlar, farklı cemaat mensubu ya da başka memleketten olsunlar ayrımcılık yapmamız söz konusu olamaz. İşte biz buna temiz siyaset“ dedi. Vurgun, Bizler, farklılıklarımızla birlikte hep beraber yaşamaya mecburuz. Türkiye bir bütün olarak kalmak zorundadır” ifadelerini kullandı.

 

MİLLİ GÖRÜŞ‘E İHTİYAÇ VAR

Saadet Partisi Kırıkkale İl Müfettişi Mehmet Türkoğlu, “Batı, demokrasi getireceğiz diyerek milyonlarca Müslüman´ı katletti. Bunun en bariz örneğini Irak´ta, Suriye´de gördük. Dünyanın adil bir düzen için Milli Görüşe her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Osmanlı yıkıldı, hilafet yıkıldı, Müslümanlar sahipsiz kaldı. Arakan´da katliam ve gözyaşı artarak devam ediyor. İslam dünyası ABD, Çin ve Rusya´nın merhametine, hümanizmine bırakılamaz. İslam birliği şart” değerlendirmesinde bulundu.

Bu haber 676 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.