23.01.2018
Ana Sayfa » SağlıkGeri Dön «

Videolu tanıtım yapılıyor

7.08.2017 15:43:22

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yılbaşından bu yana Nota Mevkii’ndeki kendine ait yeni binasında sağlık hizmetlerini sürdüren Özel Yaşam Kırıkkale Hastanesi için 10 dakikalık tanıtım videosu hazırlandı. Video sosyal medyada yayında…

 10 DAKİKALIK TANITIM

Kırıkkale’nin ilk özel sağlık kuruluşu olan Özel Yaşam Kırıkkale Hastanesi, tanıtım için tüm mecraları kullanıyor. Bilboardlar, raketler, yerel basın, radyolar, afişler, el broşürleri ve küçük tanıtım belgeleri ile meydandaki led panodan sonra şimdi de videolu tanıtım yapılıyor. Yaşam Hastanesi tarafından hazırlanan 10 dakikalık tanıtım videosu sosyal medya ve diğer mecralarda yayına sürüldü.

 

DETAYLI TANITIM YAPILIYOR

Slayt ve video şeklinde hazırlanan tanıtım videosunda Yaşam Hastanesi’nin kuruluşundan bugüne kadar yaşadığı evreler anlatılıyor. Tanıtım videosunda hastanenin bölümleri ve klinikleri, hekim kadrosu, bugüne kadar yapılan ve yürütülen çalışmalar ile uygulamalar, etkinlikler, sosyal faaliyetler, bölüm bölüm ve kat kat hastanenin tanıtımı ile Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Akçelik’in açıklamaları yer alıyor.

 

WEB SİTESİ HAZIRLIĞI

Daha önce de bazı slayt ve video çalışmaları meydandaki led ekranda yayınlanmıştı. Bundan sonra hastanenin ağırlıklı olarak bu tür çalışmalar ile vatandaşları bilgilendireceği, sosyal medya ve benzeri mecralar ile daha çok kitleye ulaşma çalışmaları yürüteceği bildirildi. Hastanenin kendisine ait web sitesinin de yenilenme çalışması içinde olduğu belirtilerek, tüm duyurular, bültenler, çalışmalar ile ilgili bilgiler, anonslar, uygulama haberleri görüntülü olarak web sitesinde çok yakında yayınlanacak.

 

TANITIM ADRESİ

Hastanenin 10 dakikalık tanıtım videosuna arama motoru Google’ye “YAŞAM HASTANESİ VİDEO TANITIMI” yazarak ulaşmak mümkün olabilirken, Youtube’de de “YAŞAM HASTANE VİDEO” başlığı ile izlemek mümkün. Videoya ayrıca şu linkten ulaşmak mümkün: https://www.youtube.com/watch?v=bFAWuCh_MSc

Bu haber 699 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

SAĞLIK KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.