17.02.2018
Ana Sayfa » SporGeri Dön «

Madalya kazandılar

7.08.2017 12:31:23

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir Türkiye Büyükler, Gençler ve Yıldızlar Kickboks Şampiyonası farklı illerden ortalama 4 bin sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.

 TÜRKİYE BİRİNCİSİ YASİN ÖVÜNÇ

Ömer Halisdemir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Spor Salonu’nda düzenlenen turnuvalarda Kırıkkale bir Türkiye birincisi ikide Türkiye ikincisi çıkardı. Müsabakalarda 52 kg Light Contact da Türkiye 1.si olan Yasin Övünç, 65 kg Low Kick daTürkiye 3.sü olan Hatice Çakmak ve 65 kg Light Contact da Türkiye 3.sü olan Duygu Altuntaş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Adnan Vural’ı makamında ziyaret ettiler.

 

AL BAYRAĞIMIZI TAŞIYACAKLAR

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür V. Adnan Vural yaptığı açıklamada;  “Sporcularımızı bir kez daha tebrik ediyorum. İlerde çok daha iyi derecelerle bizleri gururlandıracaklarına eminim. Sporcularımız diğer sporculara iyi bir rol model oldu. Sporda başarı azim, gayret ve çok çalışmakla oluyor. İleride daha iyi dereceler alarak Milli Takımda Al Bayrağımızı en iyi şekilde taşıyacaklarına inanıyorum” dedi.

Bu haber 653 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

SPOR KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.