17.02.2018
Ana Sayfa » SağlıkGeri Dön «

Yaşam'a bir akademisyen hekim daha geldi

23.07.2017 17:19:45

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Nokta Mevkii’ndeki yeni binasında sağlık hizmetlerini sürdüren Özel Yaşam Kırıkkale Hastanesi hekim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Hastanenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde Yrd. Doç. Dr. Zeynep Özcan Dağ göreve başladı.

 HASTA KABUL EDİYOR

Kırıkkale’de sağlık sektöründeki çalışmaları ile dikkat çeken ve ilgi merkezi olan Özel Yaşam Kırıkkale Hastanesi, Nokta Mevkiindeki yeni yerinde hekim kadrosunu güçlendirerek yoluna devam ediyor. Hastaneden yapılan açıklamada Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde yeni bir hekimin göreve başladığı duyuruldu. Bu bölümde bayan hekim olarak Uzm. Dr. Zeynep Özcan Dağ’ın hafta başından itibaren göreve başlamış olduğu bildirildi ve hasta kabul ettiği kaydedildi.

 

DAĞ BİLGİ VERDİ

Daha önce bir çok sağlık kuruluşunda görev yapan, son olarak Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nden kendi rızası ile ayrılan ve Yaşam Hastanesi’nde çalışmaya karar veren Dağ’ın Kırıkkale’de sıklıkla sorulan bayan hekim talebine Yaşam’da cevap vermesi bekleniyor. Başarılı bir kariyere ve sağlık tecrübesine sahip olan Dağ, Yaşam Hastanesi’nde çalışacak olmanın heyecanı içinde olduğunu belirtti.

 

NELER YAPILABİLECEK?

Yaşam Hastanesi’nde göreve başlamış olmasıyla ilgili bilgi veren Yrd. Doç. Dr. Özlem Özcan Dağ, “Yaşam Hastanesi’nde olmaktan dolayı mutluyum. Hasta kabul etmeye başladık. Kadın hastalıkları ve doğum konusunda Kırıkkalelilere ve çevre il ve ilçelerden gelen vatandaşlarımıza yardımcı olmaya çalışacağız. Bu klinikte kadın hastalıkları ve doğum konusundaki operasyonları, sezaryen uygulamasını, histerektomi uygulaması, laporoskopi tüplü operasyon uygulaması, histereskopi uygulamalarını gerçekleştirebileceğiz. Ayrıca jinekolojik ameliyatlar yapabileceğiz. Kırıkkalelileri bekliyoruz” dedi.

 

BAYAN HEKİM TERCİHİ İÇİN

Kadrosunu yeni hekimlerle güçlendiren Yaşam’da Uzm. Dr. Zeynep Özcan Dağ ile birlikte Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde üç hekim görev yapıyor olacak. Bu bölümde özellikle bayan hekim tercihi olan hastaların Dağ’ı tercih etmesi bekleniyor. Kırıkkaleliler 212 50 00 numaralı hattan veya hastaneye gelip kayıt yaptırarak Uzm. Dr. Zeynep Özcan Dağ’a ulaşabilip muayene olabilecekler.

 

YENİ HEKİMLER OLACAK

Hastanenin hekim kadrosu yeni başlayan doktorlar ile artıyor. Önümüzdeki süreçte Kırıkkalelilerin talebi üzerine bazı branşlarda hekim kadrosu oluşturulacağı ve dolayısıyla yeni kliniklerin açılacağı da duyuruldu. Hastane yönetimi ileriki safhalarda hekim sayasının artacağını, buna bağlı olarak da klinik ve branş sayısının artacağını müjdeledi.

Bu haber 787 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

SAĞLIK KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.