23.01.2018
Ana Sayfa » Kültür & SanatGeri Dön «

Vali şenliğe katıldı

21.07.2017 16:19:34

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kırıkkale merkez ilçeye bağlı Karacaali köyünde “Karacaali Köyü ve Havalisi 6. Bahar Şenliği” düzenlendi.

 GENİŞ KATILIM OLDU

Karacaali Köyü Dernek Başkanlığı öncülüğünde yapılan etkinliğe Kırıkkale Valisi Dr.M.İlker Haktankaçmaz, İl Jandarma Komutan Vekili J.Yrb.Ahmet Güneş, Dernek Başkanı Turgay Babacan, Köy muhtarı Ekrem Baloğlu ve çok sayıda davetli katıldı. Vali Haktankaçmaz, bahar şenliğinde yaptığı konuşmada, Birlik ve beraberliğimizin güçlenmesi bakımından, gelenek, görenek, örf ve adetlerimizin çocuklarımıza öğretilmesi bakımından bu tür etkinliklerin çok önemli olduğunu söyledi.

 

VALİ’DEN AÇIKLAMA

Geçen yıl 15 Temmuz’da yaşananlara da değinen Vali Haktankaçmaz, “Geçen yıl bugünlerde FETÖ terör örgütünün bize yaşattığı kâbus gecesinde ve ardından sebep olduğu sıkıntılarla baş başa kalmıştık. Ama o sıkıntıların üstesinden, milletimizin gösterdiği birlik ve beraberlik sayesinde gelebilmiştik” dedi.

 

TEŞEKÜR EDİLDİ

Bu tür etkinlikleri devam ettirmenin, geliştirerek devam ettirmenin önemini vurgulayan Vali Haktankaçmaz, bu coğrafyada kalıcı olabilmemiz ve başı dik bir şekilde yaşayabilmemiz için bunun gerekli olduğunu ifade etti. Konuşmasının ardından vatandaşlarla sohbet eden Vali Haktankaçmaz, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Bu haber 663 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

KÜLTÜR & SANAT KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.