22.03.2018
Ana Sayfa » GüncelGeri Dön «

Saygısızlık etmiş!

13.12.2016 20:37:49

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kırıkkale’de önceki gün meydanda yapılan birlik ve polise destek mitinginde ilginç bir olay yaşandı. Kalabalıkta bayanlara sarkıntılık eden ve hırsızlık yapmaya çalıştığı öne sürülen birkaç Suriyeli mülteci darp edildi.

 GENÇLER BİR ANDA SALDIRDI

Miting devam ederken Milli Eğitim Müdürlüğü köşesinde bir ada kargaşa yaşandı. Miting alanına giden birkaç genç bir anda Suriyeli mülteci oldukları öğrenilen birkaç kişiye saldırdı. İddialara göre Suriyelilerin mitinge giden bayanlara sarkıntılık ettiği ve laf attığı öne sürülüyor. Bir başka iddiaya göre de cüzdan çalmaya çalıştıkları ileri sürülüyor. Bu durum üzerine gençlerin Suriyelilere saldırdığı bildirildi.

 

BÖLGEDEN UZALKAŞTIRILDILAR

Suriyelilerin kalabalığa Türkiye aleyhine laf söyleme cüretinde bulunduğu da iddialar arasında. Olayın sebebi kesin olarak bilinmemekle birlikte gençler Suriyelileri darp ederken, araya vatandaşlar ve olay yerine yetişen polisler girdi. Polisler ve vatandaşlar Suriyelileri gençlerin elinden zor aldılar. Köşede bulunan mağazaya sığınan Suriyeliler, güvenlik kordonu eşliğinde bölgeden uzaklaştırıldı. Olayın aslı sonradan anlaşıldı. Suriyelilerin İstiklal Marşı’nda saygısızlık yaptığı, uyarılara rağmen buna devam ettikleri, marş bitince de gençlerin saldırısına uğradığı kaydedildi.

Bu haber 855 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

vatandas:
Suriyeden savaş sebebiyle bayanların,cocukların, yaşlıların gelmesine eminim ki bizim milletimizden kimse itiraz etmez mesele suriyedeki başıboşların ülkemizde olması.bu adamlar kendi memleketine sahip çıkmamış saygılı olmamış ki bizim vatanımızın kutsallarına saygıları olsun.
14.12.2016 19:35:57

GÜNCEL KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.