En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Verimlilik toplantısı

Kırıkkale Tarım ve Orman Müdürlüğü, Tarımsal Üretim Planlaması ve Sözleşmeli Üretim toplantılarını başarıyla sürdürüyor.
Bu haber 98 kere okunmuş. 16.02.2024 Cuma 18:35

TOPLANTI YAPILDI

Kırıkkale Tarım ve Orman Müdürlüğü, Tarımsal Üretim Planlaması ve Sözleşmeli Üretim toplantılarını başarıyla sürdürüyor. Son toplantı, Sulakyurt İlçe Müdürlüğü personellerinin katılımıyla gerçekleşti. Kırıkkale Tarım ve Orman Müdürlüğü, Tarımsal Üretim Planlaması ve Sözleşmeli Üretim toplantılarını başarıyla sürdürüyor. Bu kapsamda, Müdürlük bünyesindeki Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şubesi ile Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şubesi Şube Müdürleri ve teknik personelleri, önemli bir bilgilendirme toplantısına ev sahipliği yaptı.

 

BİLGİ VERİLDİ

Toplantı, Sulakyurt İlçe Müdürlüğü personellerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Yeni üretim planlamasının hayata geçirilmesi ve sözleşmeli üretimin detayları üzerinde yoğunlaşılan toplantıda, tarımsal verilerin etkin bir şekilde kullanılması ve üretimin sürdürülebilirliği hedeflendi. Tarım sektörünün gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen bu tür toplantılar, çiftçilerin daha verimli ve karlı bir üretim yapmalarına olanak tanıyacak stratejilerin belirlenmesine olanak sağlıyor.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir