En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Talihsiz bir kaza

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, 14 Ekim 2018 tarihinde meydana gelen oğlu Metin Sungur’un silahla yaralanma hadisesine yönelik yazılı açıklama yaptı.
Bu haber 772 kere okunmuş. 17.10.2018 Çarsamba 13:32

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, 14 Ekim 2018 tarihinde meydana gelen oğlu Metin Sungur’un silahla yaralanma hadisesine yönelik yazılı açıklama yaptı. Başkan Sungur,  olayla ilgili yerel haber kaynaklarına dayandırılarak yapılan ´vurulma´ başlıklı haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyleyerek, ‘Silah yanlışlıkla ateş almış´ dedi.

 

 SUNGUR AÇIKLAMA YAPTI

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “14 Ekim 2018 tarihinde meydana gelen oğlum Metin Sungur ile ilgili yerel haber kaynaklarına dayandırılarak yapılan ´vurulma´ başlıklı haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Evladımız yoğun bakımda yaşam mücadelesi verirken ulusal haber kaynaklarınca geçilen bilgiler maalesef aile olarak acımızı ikiye katlamıştır. Olay ulusal haber kaynaklarının kamuoyu ile paylaştığı gibi olmayıp, tamamen oğluma ait ruhsatlı silahın sehven ateş almasıyla gerçekleşmiş bir kazadır.

 

 GEREKLİ DÜZELTMELER YAPILSIN

“Acılı bir baba olduğum unutularak, kurumsal kimliğim üzerinden olaya müdahale eden güvenlik güçlerimizi, sağlık ekiplerimizi dahi zan altında bırakacak şekilde yapılan haberler üzerine bu açıklamayı yapmam elzem olmuştur. Kazaya dair soruşturma devam ettiği gibi sağlık ekiplerinin aranmasından, güvenlik güçlerinin intikaline kadar anbean geçen zamanın kayıtlarına resmi kaynaklardan gazeteci kardeşlerimiz tarafından çok rahat ulaşılabilecekken insani değerleri göz ardı edilerek haberleştirilmiştir. Olayın sadece kaza ve ailece acımızın tarifsiz olduğunu tekrar ederken siz değerli basın mensubu kardeşlerimizin hassasiyetimizi göz önünde bulundurarak gerekli düzeltmeleri yapacağınızı ümit ediyorum” dedi. 

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir