En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Denetimler artacak

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas başkanlığında Güvenli Üniversite Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.
Bu haber 90 kere okunmuş. 25.02.2024 Pazar 18:48

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas başkanlığında Güvenli Üniversite Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı ikinci döneminde akademik faaliyetlerin güven ortamında yapılmasını sağlamak amacıyla alınacak güvenlik tedbirlerinin konuşuldu.

 

VALİ TALİMAT VERDİ

Toplantıda, Kırıkkale Üniversitesi'nin 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı ikinci döneminde akademik faaliyetlerin güven ortamında yapılmasını sağlamak amacıyla alınacak güvenlik tedbirleri ele alındı. Vali Mehmet Makas başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, kolluk kuvvetlerince denetimlerin ve görünürlüğün artırılması talimatını vererek, çalışmalarından dolayı kolluk kuvvetlerimize teşekkür etti. Toplantıya kurul üyeleri ile İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı temsilcileri katıldı.

 

ÇALIŞMALAR GÖRÜŞÜLDÜ

Vali Makas, toplantıda yaptığı konuşmada, üniversitenin güvenliğinin her şeyden önce geldiğini ve bu konuda gerekli tüm tedbirlerin alınacağını vurguladı. Kolluk kuvvetlerine denetimlerin ve görünürlüğün artırılması talimatı veren Vali Makas, çalışmalarından dolayı kolluk kuvvetlerine teşekkür etti. İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan bilgilendirme sunumunun ardından, kurul üyeleri karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Toplantı, alınan kararlar doğrultusunda sona erdi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir