En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

CHP istişare yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı’nın koordinatörlüğünde danışma kurulu toplantısı düzenlendi. Yerel seçim süreci ve diğer çalışmaların ele alındığı toplantıda önemli konular ele alındı.
Bu haber 66 kere okunmuş. 13.05.2024 Pazartesi 18:25

İSTİŞARE TOPLANTISI

Türkiye genelinde 31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde büyük bir başarı gösteren Cumhuriyet Halk Partisi, ülke genelinde aktif siyasetine devam ediyor. Hem yerelde hem de genelde özverili şekilde çalışmalarına hız kazandıran CHP, Kırıkkale’de de İl Başkanlığının koordinatörlüğünde ikinci danışma kurulu toplantısını düzenledi. Toplantıya; Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Hümeyra Akkuş Sandıkçı, Tarım ve Orman Bakanlığından Sorumlu MYK Üyesi Erhan Adem, Parti Meclisi Üyesi Ali Abbas Ertürk, Parti Meclisi Üyesi Hikmet Erbilgin, Parti Meclisi Üyesi Yalçın Görgöz, Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ ve çok sayıda davetli katıldı.

 

BOZDAĞ BİLGİ VERDİ

Toplantıda konuşan İl Başkanı Bozdağ, “Kırıkkale Cumhuriyet Halk Partisi üyelerimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ikinci Danışma Kurulu toplantımızı büyük bir özveri ve coşku ile gerçekleştirdik. Toplantı boyunca önemli konuları ele aldık ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Birlikte daha güçlü adımlar atma konusunda kararlıyız. Katılımınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir