En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Albayrak'tan açıklama

Eski Milletvekili ve Eski Ahalı Belediye Başkanı Kemal Albayrak, İYİ Parti seçin bürosunda partililerin katılımıyla açıklamada bulundu.
Bu haber 674 kere okunmuş. 21.06.2018 Perşembe 14:25

AÇIKLAMA YAPTI

Kemal Albayrak, "Adalet ve Kalkınma Partisi kuruluşundan gerek içerde, gerek dışarıda mazlumların ümit ışığı olarak görülürken bugünkü manzara zulümlerin destekleyicisi ve seyircisi konumuna düştü. Adalet ve Kalkınma partisinde benim de hakkım var. Ak Parti’ye oy veren arkadaşlar, elinizi vicdanınıza koyun, bunları sorgulayın.''dedi.

 

ELEŞTİRİLERDE BULUNDU

Albayrak, "Siyasi partiler birbirlerinin rakipleridir, düşmanı değildir. Her seçimde olduğu gibi siyasi partiler milletin karşısına seçim vaatleri ile çıkarlar ve yapacaklarını ortaya koyarlar. Tabi muhalefetin vaatleri, iktidara geldikleri zaman değerlendirilir. Ancak iktidarın vaatlerini değerlendirmek daha kolaydır. Çünkü , bunlar 17 seneye yakın zamandır çözülemiyor ve yeniden gündeme geliyor. Oysaki bunların çoğu 1 hafta içinde de, aylar içinde de çözülecek problemlerdir. Bir taraftan da bunları çözülmediği halde ülke her zaman yandaş basın ve temsilciler vasıtasıyla güllük gülistanlık gösteriliyor. Peki ülke iyi idi de neden seçim?

 

VİP SINIFLAR OLUŞTU

Ak Parti 2002-2006 arası kuruluşundna itibaren geçmiş siyasi partilerin almadığı bir desteği aldı. Her kesimin hakkı vardır. Bu destek zamanla öyle bir güç oluşturdu ki, kibir, hukuksuzluk, zulüm, liyakatsizlik, kayırmacılık sevenlerini bile hayal kırıklığına uğrattı. Üstelik yaptıkları yanlışların mazeretlerini de başkalarında aradı. O da DIŞ GÜÇ. Hep bunu söyler oldu. Rant paylaşımı o kadar arttı ki yeni VIP sınıfları oluşturuldu. Gençler küstürüldü. Baskı, korku, güvenlik endişeleri toplumda huzur bırakmadı. Milletin partisi devletleştirilerek kutsallaştırıldı” diye konuştu.

 

BEDDUA ALMAYA BAŞLADI

Albayrak, "Ahlak zafiyetleri makyajlarda güzel görünümlü hale getirildi. Kurumlar tahrip edildi. Kindar nesiller yetiştirildi. Üstelik de meşru olmayan şeyleri meşru hale getirmek için uydurma hadisler üretildi. Gerçekleri konuşan akademisyenler, öğretmenler, öğrenciler, gençler, kadınlar, sanatçılar, görevliler yerlerinden edildi. Dışarda itibarımız zedelendi. Türkiye vakti böyle mi geldi?Kırıkkale’de belli dönemlerde siyaset yaptık. Bu dönem kadar insanlarımızın itibarsızlaştırıldığı bir döneme rastlamadım. Adalet ve Kalkınma Partisi kuruluşundan gerek içerde, gerek dışarda mazlumların ümit ışığı olarak görülürken bugünkü manzara zulümlerin destekleyicisi ve seyircisi konumuna düştü. Adalet ve Kalkınma partisinde benim de hakkım var.

 

DOSTLARA SESLENİYORUM!

Ak Parti’ye oy veren arkadaşlar, elinizi vicdanınıza koyun, bunları sorgulayın. Vakit varken fanatik bir yapıdan bir ziyade aklınızı kullanın, araştırın, vereceğiniz kararda aklıselim davranın. Tavsiyem odur. Onun için diyorum ki, şahıslarla bir problemim olmaz. Ülkemi, milletimi, Kırıkkale’mi düşünen bir siyasetçi olarak Millet İttifakı uyandı, birleşti. Âcizane ben de diyorum ki, Ak Parti yönünü değiştirdi, seçkinler sınıfı olarak mazlumların bedduasını almaya başladı. Bundan sonra şunu iyi bilin ki, Ak Parti yapmaz yıkar. Görünen köy kılavuz istemez. Dostlara sesleniyorum. 24 Haziranda bunların tasfiyesini temenni ediyorum. Çoban otlatır, otlanmaz" dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir